5 tipů na zimní výlety po ČR

28.02.2023

5 tipů na zimní výlety po ČR

 

 

Zima je krásné období pro výlety a dovolené, ale vyžaduje trochu více plánování a příprav. Pokud nemáte vlastní auto nebo máte větší rodinu a potřebujete vícemístné auto, tak neváhejte využít naši autopůjčovnu.

Máme spoustu vozidel vhodných pro zimní podmínky, díky nimž budete mít možnost prozkoumat krásy zimní přírody.

Přinášíme vám 5 tipů na zimní výlet či dovolenou autem.

Beskydy

Beskydy jsou skvělým místem pro zimní dovolenou. Nachází se zde mnoho sjezdovek, ale také běžeckých tratí a turistických tras. Pokud nejste fanouškem zimních sportů, můžete si prohlédnout krásné krajiny autem a užívat si výhledů na vrcholky hor. Doporučujeme Vám navštívit např. malebnou podhorskou obec Morávka nedaleko Frýdku-Místku, kde najdete spoustu krásných a klidných míst s výhledem a turistických tras.

Jeseníky

Pro milovníky hor a přírody jsou Jeseníky v zimě ideální. Můžete například zavítat do lyžařského střediska Paprsek, kde vás čeká kromě skvělé lyžovačky a běžeckých tratí, také krásný výhled do přírody. Můžete navštívit nedalekou Dalimilovu rozhlednu nebo si přímo na chatě Paprsek dopřát vynikající místní borůvkové knedlíky.

Krkonoše

V zimě jsou Krkonoše nádherné a ideální pro milovníky zimních sportů. Navštivte například horská střediska Špindlerův mlýn nebo Harrachov.

Jizerské hory

Kromě lyžování a snowboardingu jsou Jizerské hory známé také svými běžeckými tratěmi. Navštivte například Bedřichov nebo Severák.

Český Krumlov

Toto krásné historické město je v zimě méně turistické, což znamená méně davů a klidnější atmosféru. Navštivte například zámek a prohlédněte si město z věže kostela svatého Víta.

 

Pokud máte tato místa projetá a lákají vás spíše zahraniční výlety a dovolené, tak není problém. S našimi vozy můžete vyrazit za zimními krásami i za hranice ČR.

Pamatujte hlavně na bezpečnou jízdu při cestování autem v zimním období. Všechny naše vozy jsou pojištěné, vybavené potřebnou zimní výbavou a také dálniční známkou po ČR.

Máte nějaké skvělé tipy na výlet na neobvyklá místa v ČR nebo i zahraničí? Tak nám je napište na leasing@adiv.cz.

 

Těšíme se a přejeme vám krásné zimní zážitky!

Váš tým

Adiv Lease s.r.o.