Flexibilní Operák

29.07.2022

Flexibilní operák? Tak to tu ještě nebylo!

Potřebujete auto na operativní leasing, ale nevíte co bude za 2 roky? Nechcete se nikomu zbytečně zavazovat a jezdit pár let v tom stejném voze? V tom případě je flexi operák přesně pro vás!

Flexibilně flexibilní

Když říkáme flexibilní, tak myslíme opravdu víc než to. Představte si, že jezdíte novou Fabií a rázem chcete vzít rodinu k moři. Nebylo by lepší mít tedy na operák Kodiaqa? Ale na co mi bude takové auto po zbytek roku? A co když budu chtít vzít ženu na hory? Kam dám všechny věci a nebylo by lepší mít auto 4x4? Tak teda Fabia nebo Kodiaq nebo něco středního? Nemusíte dělat kompromisy a vybrat si jen jedno auto na celou dobu vašeho pronájmu. S Flexi operákem můžete střídat auto třeba každý měsíc!

A co cena?

Hlavní podstatou flexibilního operativního leasingu je smlouva stanovená na 12 měsíců. Kolik aut za tuto dobu vystřídáte je jen a pouze na vás. A vždy k měsíčnímu výročí můžete auto vrátit a půjčit si od nás zase jiné. Pokud vám ale nový člen rodiny bude vyhovovat, klidně si jej můžete nechat třeba i půl roku. To ve zkratce znamená – které auto ten měsíc máte, tolik zaplatíte. Ceny jsou následující:

Fabia:

9 999 Kč

Scala:

11 999 Kč

Kamiq:

12 999 Kč

Octavia:

14 999 Kč

Karoq:

16 999 Kč

Kodiaq:

24 999 Kč

Superb:

24 999 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Připadá vám tato nabídka fér? Nemuset jezdit několik let v jednom voze, ale dočasně si vyzkoušet více aut a pak si třeba jedno obdobné koupit? Nebo se poté rozhodnout na delší nájem již určitého vozu? Pokud byla vaše odpověď aspoň jednou ano, neváhejte náš kontaktovat a doptejte se na další informace, ať můžete v novém autě jezdit co nejdřív.

Těšíme se na vás.

Váš tým ADIV Lease s.r.o.