Obytné vozy v nabídce ADIV Lease s.r.o.

24.03.2023

Vážení zákazníci a příznivci naší autopůjčovny,

prozkoumejte nová zajímavá místa a zažijte nezapomenutelné dobrodružství.

Pociťte volnost a pohodlí.

Buďte dobrodruzi a cestujte na vlastní pěst.

Nově u nás!

Obytné vozy k pronájmu pro všechny milovníky zážitkového cestování.

Obytné vozy jsou praktické, pohodlné a umožňují vám přenést svůj domov kamkoliv se vydáte. Nejenže jsou vybaveny vším potřebným pro vaše pohodlí, ale poskytují vám svobodu a flexibilitu, jakou vám běžné cestování autem neumožní.

Vše v jednom. Kuchyňský kout, postel, WC, sprcha, úložné prostory a další praktické doplňky a vychytávky, které budete mít vždy a všude sebou.

Máte kontrolu nad svým cestovním plánem a můžete ho kdykoliv změnit. Nemusíte se omezovat jízdním řádem autobusů, vlaků, rozvrhem letů. Cíl i průběh vaší cesty je zcela ve vaší režii, můžete jet na turisticky vyhledávaná místa nebo si užívat klidu na tichém odlehlém místě. Nemusíte řešit ubytování a obávat se, jak bude vypadat. V obytném voze vám nic nebude chybět. A ještě ušetříte náklady na cestu.

Obytný vůz E-VAN 4, který máme v nabídce k pronájmu, se pyšní kvalitní obytnou vestavbou italské značky Elnagh s dieselovým motorem FIAT o objemu 2.3 litrů a 6stupňovou manuální převodovkou. Základem tohoto obytného vozu je FIAT Ducato L3H2. Ve výbavě nechybí klimatizace, parkovací asistent, autorádio atd.

Tento vůz je upraven pro 2-3 osoby. Pohodlně se vyspíte v zadní části vozu na sklápěcí posteli. V obytné části snadno připravíte jakýkoliv pokrm na kuchyňské lince s pultem a následně uvaříte na plynovém sporáku. Pro skladování jídla poslouží lednice s mrazákem. Vůz je vybaven i jídelnou s jídelním stolemumyvadlemsprchovým koutem a toaletou. Najdete zde také satelitní televizi a množství úložných prostor.

Ochranu proti slunci vám zajistí venkovní výsuvná markýza a systém chytře umístěných clon. Pokud zatoužíte po výletu na kolech, tak na zadním nosiči tohoto vozu lze převážet 2 jízdní kola. Nastupování a vystupování z vozu vám usnadní elektronicky ovládatelný výsuvný schodek.

Nejoblíbenější polo-integrovaný obytný vůz italské značky Elnagh, Baron 565, je poháněný dieselovým motorem FIAT o objemu 2.3 litrů a 6stupňovou manuální převodovkou. Ve výbavě nechybí opět klimatizace, autorádio, ale i tempomat, parkovací kamera atd.

Baron je připraven pro přepravu 4 osob. V zadní části se pohodlně vyspí 3 osoby a další vyklápěcí lůžko se nachází nad kabinou řidiče. Tento vůz, kromě vybavení, kterým disponuje E-VAN, má navíc oddělenou toaletu s umyvadlemprostornou garáž a zadní nosič až pro 4 jízdní kola. V zimě vás zahřeje vyhřívaná podlaha a v létě vás proti slunci ochrání výsuvná markýza o šířce 4 metry a výsuvu až 2,5 metru, ke které je i venkovní koberec.

Zatím poslední obytný vůz v naší nabídce, je plně integrovaný obytný vůz opět italské značky ElnaghMagnum 350. Disponuje stejnou motorizací jako jeho menší kolega a taktéž stejnou výbavou pro řidiče.

Tento vůz může sloužit k ubytování až 5 lidem, 3 se pohodlně vyspí v zadní části a další 2 nad kabinou řidiče. Obytná část je vybavena stejně jako u jeho menšího kolegy, tedy obsahuje kuchyňskou linku s dřezem, plynovým sporákem, lednici s mrazákem, jídelnu s jídelním stolem pro až 5 osob, sprchový koutoddělenou toaletu s umyvadlem, satelitní televizi a množství úložných prostor. Součástí vozu je taktéž velmi prostorná garáž. Mimo sezónu, kdy ještě teploty nejsou příliš vysoké, budete nadšení z topení, v létě naopak oceníte přidanou klimatizaci.

V ceně pronájmu je rovněž kvalitní kempingové nádobí (plně vybavená kuchyň), chemie pro chemickou toaletutoaletní papírúklidové prostředkysušák prádla a praktické pomůcky pro pobyt v kempu či přírodě. Stejně tak je v ceně závěrečný úklid a dálniční známka pro ČR. Pro milovníky kávy se v každém vozu nachází kávovar.

Na přání Vám vůz můžeme dovybavit kempingovými židlemistolemgrilem na plynové kartuše atd.

Tyto moderní vozy jsou spolehlivé a nabízí veškerý komfort pro vaše cestování. Jejich podrobnější popis najdete již brzy v našem rezervačním systému. Již teď si je ale můžete zamluvit na telefonním čísle 800 45 45 45.

Pospěšte si, letní termíny rychle mizí.

Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme pohodlné cestování.

Váš tým

ADIV Lease s.r.o.