Půjčte si auto na víkend

14.06.2023

Půjčte si auto na víkend

Máte plány na letní víkend? Ideální čas na to strávit ho se svou rodinou, kamarády a vydat se vstříc novému dobrodružství. Netroufáte si jet větší vzdálenost svým dosavadním autem, nebo se vám nechce jet vlakem s více přestupy? Nejlepším rozhodnutím je v tomto případě auto z naší autopůjčovny ADIV Lease s r.o.

U nás si můžete vůz půjčit již od jednoho dne. Navíc ZDARMA může vůz řídit více lidí, kdyby vám náhodou došla energie pokračovat do cíle. Půjčit si auto můžete ale i pokud své vlastní máte, jen tentokrát potřebujete větší (např. náš 8místný Ford) nebo jednoduše pohodlnější (např. naše Škoda Kodiaq). Podmínky jsou jednoduché – mít řidičský průkaz a můžete si u nás auto půjčit.

S námi se poruchy bát nemusíte

Máme nejmladší vozový park na severní Moravě a naše auta servisujeme pouze v autorizovaném servisu. Na cestách vás nenecháme – naše linka v případě jakéhokoliv problému či pojistné události funguje 24/7. S vozy od společnosti ADIV Lease s.r.o. můžete vyjet i do zahraničí – vše je již v ceně pronájmu. Žádné skryté poplatky na vás nikde nečíhají. Asistenční služby máme taktéž po celé EU.

Auto vám dovezeme až před dům

Pokud se k nám nemáte pro auto jak dostat, nevadí. Za poplatek jsme schopni vám auto přistavit přesně tam, kam vy budete potřebovat. Mimo to ale disponujeme 3 pobočkami – Ostrava, Opava a Praha 3. Potřebujete ještě vybavení k autu? Bez problému. Máme k půjčení i střešní nosiče, držáky na kola atd.

 Auto na delší cesty

Všechny naše vozy mají dálniční známku pro ČR a také povinné i havarijní pojištění se spoluúčastí pouze 5 %. Nemusíte mít tedy strach, že na konci zápůjčky budete doplácet nebo že bychom vám nevrátili kauci, která je mimochodem 10 000 Kč. V autopůjčovně ADIV Lease s.r.o. si půjčíte auto, ať už se bude jednat o osobní vůz Škoda, vícemístný Ford nebo karavan a celkovou částku za půjčení znáte dopředu. Vybírejte již teď v našem vozovém parku.