Úplně nové vozy k zapůjčení

27.05.2024

S radostí oznamujeme rozšíření vozového parku naší autopůjčovny o vysoce žádané vozy značky Škoda. Naši zákazníci se mohou těšit z již přidaných modelů 7x Octavia Fresh a 4x Karoq Fresh. Tyto dostupné modely jsou ideální volbou jak pro firemní cesty, tak pro rodinné dovolené, a poskytují bezpečnostní prvky a moderní technologie, které jsou standardem značky Škoda.

Ale to není vše. S přibývajícím zájmem o naše služby jsme se rozhodli, že do naší flotily brzy přidáme také model Škoda Fabia ve výbavě Top Selection, jakož i modely:

·       2x Kodiaq (Sportline a 7-míst Style Exclusive)

·       3x Superb (Combi Style).

 

Modely Superb a Kodiaq jsou vlajkovými loděmi naší autopůjčovny a ztělesňují špičkový design, vysokou kvalitu a pokročilé technologie, které nabízejí široké spektrum možností pro vaše individuální potřeby. Z naší nabídky si mohou vybrat vůz příznivci benzínových i naftových motorů, ale i zastánci manuálních či automatických převodovek.

Pro více informací a rezervace kontaktujte náš personál, který vám velice rád poradí a poskytne veškerou potřebnou asistenci 800 45 45 45 nebo 558 274 393.

Více informací najdete na www.adiv-lease.cz

-Tým ADIV-Lease